InterWest is gesloten van tot en met
sluit
Doorgaan naar content

Caroline
Holsbeek

Verantwoordelijke ISO9001 en Marketing&Communicatie
caroline.holsbeek@interwest.be +32 478 91 10 83

Geert
Fieu

Henk
Willaert

Planner Bedding / Flexafdeling
henk.willaert@interwest.be +32 492 58 05 60

Dag
Delanote

Planner Klossen & Schrijnwerkerij
dag.delanote@interwest.be +32 491 61 58 89

Eva
Maeckelberghe

Pieter
Demey

Sabine
Derycke

Logistiek verantwoordelijke Veurne
sabine.derycke@interwest.be +32 499 51 12 42

Liesbeth
Verstraete

Veroniek
Tryssesoone

Lies
Denecker

Tom
Dierkx

Logistiek verantwoordelijke Diksmuide
tom.dierkx@interwest.be +32 491 61 23 42

Mieke
Anthonissen

Bart
Rambour

Tijl
Dael

Projectverantwoordelijke Groendienst
tijl.dael@interwest.be +32 496 28 27 15

Elias
Vandewalle

Els
Bruynooghe

Annick
Goes

Nancy
Verplancke

Ellen
Suvée

Ann
Plaetinck

B.U. Diensten - Talentcoach
+32 58 31 23 30

Lisa
Vandevijvere

Thomas
Verbeke

Lieven
Deroose

Johan
Swinnen